BL-eredmények Szerda (09.18.)

2 min read Sep 19, 2024

A héten is számos BL-mérkőzés zajlott le, köztük néhány izgalmas összecsapás is.

Csoportszakasz - 1. forduló

• RB Leipzig 3-1 Manchester City: A német gárda hatalmas meglepetést okozott a City elleni hazai győzelmével. A Leipzig a 71. percben szerzett vezetést Szoboszlai Dominik góljával, majd a 85. percben duplázott Nkunku. Haaland a 88. percben szépített, de a Citynek ez már nem volt elég.
  • Milan 2-0 Newcastle: A Milan otthonában legyőzte a Newcastle-t, és ezzel jó kezdéssel rukkolt elő a BL-ben.
  • PSG 1-0 Dortmund: A PSG a német Dortmund otthonában győzött 1-0-ra, Mbappé góljával.
  • Real Madrid 2-0 Union Berlin: A Real Madrid otthonában legyőzte az Union Berlint két gólkülönbséggel, és ezzel biztosította a győzelmét.
  • Barcelona 4-0 Ferencváros: A Barcelona a Ferencvárost 4-0-ra győzte le, ezzel a gólkülönbségüket javítva.
  • Inter 1-0 Benfica: Az Inter otthonában legyőzte a Benficát 1-0-ra, Lukaku góljával.

A héten látott BL-eredmények

A héten a csoportkör első fordulójában számos izgalmas mérkőzés zajlott le. A Leipzig meglepő győzelmével, a Milan és az Inter sikerével a BL-szereplés remek kezdetét vette számos csapat. A Real Madrid és a Barcelona várhatóan meghatározó szereplők lesznek ebben a szezonban is.

Mit hoz a jövő?

A BL-csoportkör még sok izgalmas mérkőzést tartogat számunkra. A következő hetekben kiderül, melyik csapatok fogják a csoport élén végezni, és kik juthatnak ki a nyolcaddöntőbe. A BL-küzdelmek biztosan nem lesznek unalmasak!

Thank you for visiting our website wich cover about BL-eredmények Szerda (09.18.). We hope the information provided has been useful to you. Feel free to contact us if you have any questions or need further assistance. See you next time and dont miss to bookmark.