Pogoń Szczecin Rozgromiona Legię! [WIDEO]

2 min read Sep 22, 2024

Discover more detailed and exciting information on our website. Click the link below to start your adventure: Visit Best Website mr.cleine.com. Don't miss out!

Pogoń Szczecin rozgromiona Legię! [WIDEO]

W niedzielnym meczu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy Pogoń Szczecin przegrała z Legią Warszawa aż 0:4! Gospodarze z Warszawy zdominowali spotkanie od samego początku, a szczecinianie nie byli w stanie znaleźć sposobu na pokonanie świetnie dysponowanego bramkarza Legii, Kacpra Tobiasza.

Legia dominowała od początku do końca

Już w pierwszych minutach meczu Legia pokazała, kto będzie dyktował tempo gry. Bartosz Slisz otworzył wynik w 10. minucie, a Josue podwyższył prowadzenie w 22. minucie. W drugiej połowie Legia nie zamierzała zwalniać tempa. Josue zdobył drugą bramkę w 53. minucie, a Szymon Włodarczyk dopełnił dzieła zniszczenia w 82. minucie.

Pogoń Szczecin nie była w stanie znaleźć odpowiedzi na ofensywne ataki Legii. Szczecinianie byli bezradni w ataku, a obrona była mocno rozchwiana. Bramkarz Pogoni, Mateusz Lis, również nie miał dobrego dnia i nie był w stanie powstrzymać żadnego z czterech strzałów na bramkę.

Wideo z meczu

[Wstaw tutaj link do wideo z meczu]

Podsumowanie

Porażka Pogoni Szczecin z Legią Warszawa była druzgocąca. Legia zdominowała spotkanie od początku do końca i zasłużenie odniosła zwycięstwo. Szczecinianie muszą szybko pozbierać się po tej porażce i skupić na kolejnych meczach.

Natomiast Legia Warszawa po tej wygranej umocniła się na drugim miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

Co sądzisz o tym meczu? Podziel się swoimi opiniami w komentarzach!

Thank you for visiting our website wich cover about Pogoń Szczecin Rozgromiona Legię! [WIDEO]. We hope the information provided has been useful to you. Feel free to contact us if you have any questions or need further assistance. See you next time and dont miss to bookmark.