Pogoń Szczecin - Legia Warszawa: Zobacz Gole!

2 min read Sep 22, 2024

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa: Zobacz gole!

W niedzielę 12 lutego 2023 roku na Stadionie Miejskim w Szczecinie rozegrano emocjonujące spotkanie 20. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin a Legią Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a kibice mogli podziwiać piękne bramki i wiele emocji.

Pierwsza połowa meczu była zacięta i wyrównana. Obie drużyny stworzyły kilka groźnych sytuacji podbramkowych, ale bramkarze obu zespołów spisywali się świetnie. W 35. minucie meczu na prowadzenie wyszła Legia Warszawa. Kacper Kozłowski wykorzystał błąd obrońców Pogoni i strzelił z bliska do pustej bramki. W 41. minucie meczu Pogoń Szczecin zdołała wyrównać. Szymon Włodarczyk pięknym uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Radosława Majeckiego.

W drugiej połowie meczu tempo gry wzrosło, a emocje sięgnęły zenitu. W 55. minucie meczu Legia Warszawa objęła prowadzenie po raz drugi. Bartosz Slisz strzelił efektownym uderzeniem z dystansu. Pogoń Szczecin nie dała jednak za wygraną i zdołała doprowadzić do remisu w 72. minucie meczu. Błażej Augustyn wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzałem głową pokonał Majeckiego.

Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Obie drużyny zasłużyły na pochwałę za walkę i zaangażowanie. Pogoń Szczecin pokazała, że potrafi grać z najlepszymi drużynami w Ekstraklasie. Legia Warszawa natomiast potwierdziła, że jest w wyścigu o mistrzostwo Polski.

Oto najciekawsze momenty meczu:

• Gol Kacpra Kozłowskiego (Legia Warszawa)
  • Gol Szymona Włodarczyka (Pogoń Szczecin)
  • Gol Bartosza Slisza (Legia Warszawa)
  • Gol Błażeja Augustyna (Pogoń Szczecin)

Zapraszam do obejrzenia skrótów meczu i podzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach.

#PogońSzczecin #LegiaWarszawa #Ekstraklasa #ZłotaPiłka

Thank you for visiting our website wich cover about Pogoń Szczecin - Legia Warszawa: Zobacz Gole!. We hope the information provided has been useful to you. Feel free to contact us if you have any questions or need further assistance. See you next time and dont miss to bookmark.