Pogoń Rozbiła Legię W Szczecinie, Zobacz Gol!

3 min read Sep 22, 2024

Pogoń Szczecin Rozbiła Legię w Szczecinie - Zobacz Gol!

Pogoń Szczecin zdemolowała Legię Warszawa 4:0 w meczu 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy! To była prawdziwa dominacja Portowców, którzy nie dali żadnych szans stołecznemu klubowi.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana, ale to Pogoń była stroną aktywniejszą. Już w 7. minucie Sebastian Kowalczyk miał świetną okazję, ale jego strzał został zablokowany przez Michała Karbownika. W 16. minucie kolejną groźną sytuację stworzył Kamil Grosicki, ale jego strzał z dystansu został obroniony przez Czesława Michniewicza.

Po przerwie Pogoń wyszła na boisko z jeszcze większym zaangażowaniem. W 52. minucie pięknym uderzeniem z rzutu wolnego gola zdobył Kowalczyk, który tym samym otworzył wynik meczu. Legia próbowała odrobić straty, ale Pogoń skutecznie broniła swojego prowadzenia.

**W 71. minucie Kowalczyk ponownie trafił do siatki, tym razem po **świetnym podaniu od Kamila Grosickiego. **Dwie minuty później Grosicki sam dołożył trzeciego gola, a **w 87. minucie Kacper Kozłowski ustalił wynik meczu na 4:0.

Pogoń Szczecin wygrała zasłużenie, prezentując znakomite widowisko i pokazując, że jest drużyną o ogromnym potencjale. Legia Warszawa po raz kolejny zaprezentowała się blado i przegrała zasłużenie.

Zobacz gola Sebastiana Kowalczyka z 52. minuty:

[Wstaw tutaj link do nagrania wideo gola]

Pogoń Szczecin po tym zwycięstwie awansowała na 3. miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Legia Warszawa spadła na 5. miejsce.

Kolejny mecz Pogoń Szczecin rozegra w przyszłym tygodniu na wyjeździe z Wisłą Kraków. Legia Warszawa zagra u siebie z Lechem Poznań.

Thank you for visiting our website wich cover about Pogoń Rozbiła Legię W Szczecinie, Zobacz Gol!. We hope the information provided has been useful to you. Feel free to contact us if you have any questions or need further assistance. See you next time and dont miss to bookmark.