Legia Przegrywa W Gdańsku, Pogoni Zwycięstwo

3 min read Sep 22, 2024

Legia przegrywa w Gdańsku, Pogoni zwycięstwo

W niedzielę, 27 sierpnia 2023 roku, Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:2. To pierwsza porażka Legii w tym sezonie, która dotychczas nie przegrała żadnego meczu.

Lechia Gdańsk, która w poprzednim sezonie zajęła 10. miejsce w tabeli Ekstraklasy, pokazała w tym meczu prawdziwą siłę i determinację. Z kolei Legia, która w zeszłym sezonie zdobyła mistrzostwo Polski, nie zdołała wykorzystać swoich szans i popełniła kilka błędów w defensywie.

Mecz był bardzo emocjonujący i pełen niespodzianek. Oba zespoły grały bardzo agresywnie i wydawały z siebie wszystko.

W 31. minucie meczu Lechia zdobyła pierwszą bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i główce Conrada**. Legia próbowała odrobić straty, ale w 57. minucie meczu Lechia podwyższyła prowadzenie po akcji indywidualnej Bąka, który zmylił całą obronę Legii.

Legia zdołała zdobyć honorową bramkę w 72. minucie meczu, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i główce Mladenovicia.

Legia Warszawa będzie teraz miała czas na analizę tego meczu i przygotowanie do kolejnego.

Pogoń Szczecin z kolei pokazała prawdziwy charakter i pokonując w sobotę 26 sierpnia Jagiellonię Białystok 2:0 wygrała swój pierwszy mecz w tym sezonie. Pogoń zaczęła sezon od porażki z Rakowem Częstochowa, ale w tym meczu zagrała bardzo dobrze i zasłużenie zwyciężyła.

Wyniki tych meczów pokazują, że w tym sezonie Ekstraklasy będzie bardzo dużo emocji. Każdy zespół będzie chciał walczyć o zwycięstwo, a kibice mogą spodziewać się wielu niespodzianek.

To dopiero początek sezonu, a już teraz możemy mówić o jego nieprzewidywalności.

Thank you for visiting our website wich cover about Legia Przegrywa W Gdańsku, Pogoni Zwycięstwo. We hope the information provided has been useful to you. Feel free to contact us if you have any questions or need further assistance. See you next time and dont miss to bookmark.