Legia Bezradna, Pogoń Szczecin Zwycięża

2 min read Sep 22, 2024

Legia bezradna, Pogoń Szczecin zwycięża: Zwycięska passa "Portowców" trwa

W niedzielne popołudnie Legia Warszawa gościła na własnym stadionie Pogoń Szczecin. Mecz był zapowiadany jako starcie dwóch ekip aspirujących do podium, jednak rzeczywistość okazała się znacznie bardziej jednostronna. "Portowcy" zdominowali spotkanie i odnieśli zasłużone zwycięstwo 2:0, umacniając się tym samym w czołówce tabeli.

Pogoń kontroluje tempo, Legia bezradna

Od pierwszych minut meczu to Pogoń dyktowała tempo gry. Legia była bezradna w konfrontacji z dobrze zorganizowaną defensywą "Portowców". Goście nie pozwolili "Legii" stworzyć żadnej klarownej sytuacji bramkowej.

**W 32. minucie meczu Pogoń objęła prowadzenie po skutecznym strzale ** **Tomasza ** Kędziora. Legia próbowała odrobić straty, ale brakowało im pomysłu i skuteczności.

Druga połowa – więcej z tego samego

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Pogoń nadal dominowała, a Legia była bezradna. W 75. minucie **drugiego gola dla "Portowców" zdobył ** **Jakub ** Kamiński. Mecz zakończył się zwycięstwem Pogoni 2:0.

Zwycięska passa Pogoni trwa

To zwycięstwo było trzecim z rzędu dla Pogoni Szczecin. "Portowcy" prezentują znakomitą formę i z pewnością będą jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa Polski. Z kolei Legia Warszawa musi poprawić swoją grę, aby wrócić do walki o czołowe miejsca w tabeli.

Co dalej?

Legia Warszawa już w najbliższą środę zmierzy się z Lechią Gdańsk w meczu Pucharu Polski. Pogoń Szczecin w przyszły weekend podejmie w Szczecinie Raków Częstochowa. Będzie to z pewnością interesujące starcie dwóch ekip z czołówki tabeli.

Thank you for visiting our website wich cover about Legia Bezradna, Pogoń Szczecin Zwycięża. We hope the information provided has been useful to you. Feel free to contact us if you have any questions or need further assistance. See you next time and dont miss to bookmark.