BL: Gól Nélküli Döntetlen A City És Az Inter Hazai Mérkőzésén

2 min read Sep 19, 2024

BL: Gól nélküli döntetlen a City és az Inter hazai mérkőzésén

A Manchester City és az Internazionale gól nélküli döntetlent játszottak a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A meccs a City hazai pályáján, az Etihad Stadionban zajlott.

A City a meccs elejétől uralta a játékot, de az Inter védelme rendkívül stabilnak bizonyult. Ederson nem kellett sok munkát végeznie, míg Onana a vendégek kapujában többször is bravúrosan védett.

A City számos helyzetet kihagyott, Haaland például a második félidőben egyedül tört be az Inter kapujához, de Onana védeni tudott.

A meccs második felében a City többnyire a labdával birtokolta, de az Inter védekezésből kontratámadásokra készült. A végeredmény: 0-0.

Ezzel a döntetlennel az Internek van egy apró előnye a visszavágóra, melyet jövő héten Milánóban rendeznek.

A mérkőzés legfontosabb momentumai:

• A City a mérkőzés nagy részében dominált, de az Inter védelme kiválóan teljesített.
  • Onana nagyszerűen védett az Inter kapujában.
  • Haaland a második félidőben kihagyott egy nagyszerű helyzetet.
  • A mérkőzés gólnélküli döntetlennel zárult.

Mi következik?

A City és az Inter jövő héten Milánóban játszik a visszavágót. A győztes a Bajnokok Ligája elődöntőjébe jut.

Ki lesz a továbbjutó? A válasz jövő héten kiderül.

Thank you for visiting our website wich cover about BL: Gól Nélküli Döntetlen A City És Az Inter Hazai Mérkőzésén. We hope the information provided has been useful to you. Feel free to contact us if you have any questions or need further assistance. See you next time and dont miss to bookmark.